KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14539479
nr 1453 9479
Sven Inge Höglund Demonér
(1935-2008), Sverige
Sven Inge Höglund (1935-2008), Sverige. Komposition, Signerad -91. Blandteknik, bildmått: 49x39, yttermått inklusive ram: 65x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 mars 2022
kl 20:57:54
5/3 12:05:09
Sven Inge Höglund Demonér
Läs mer om Sven Inge Höglund Demonér